The first

10. července 2011 v 17:15 | Very |  OznamyAhoj, hlásím se poprvé z nového blogu. Tentokráte je společný. Můj a Pauly. Budou zde nejen různé příběhy, ale také různé články o různých věcech. Informace o hvězdách, o důležitých událostech nebo si zde budeme prostě jen vylévat dušičku, či psát, jaký jsme měly den. Doufejme, že si tyto stránky oblíbíte a naše příspěvky se Vám budou líbit.

Ale co by to bylo za stránky bez soutěží a odměn, že? Samozřejmě, že i zde se občas nějaká ta jednoduchá soutěž o diplomy objeví. A třeba i o něco jiného. A proč se nezapojit i jinak, nežli jen v soutěžích? Budete-li mít nějaký návrh na článek, nebo napíšete článek, či dokonce příběh, pošlete nám ho na adresu stories.and.another@gmail.com a my ho zveřejníme. Člověk začne malými příspěvky na ne moc známé stránky a v budoucnu se z něj může vyklubat světoznámý spisovatel, takže proč by se toto nemohlo stát právě Vám? Koneckonců štěstí je vrtkavé a když je unavené, sedne si na kohokoli.

Mimo takové základní věci zde bude spousta fotek, videí a animací. Pevně věřím, že postupem času se tyto stránky rozrostou. Ale všichni musíme mít trpělivost. Ale teď už dost únavných řečí.

Vaše Very.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama